צור קשר

שם מלא

    טלפון

    אימייל

    הודעה

דבי

גל,

אני מוקירה אותך בכל ליבי על התרומה הגדולה שהבאת לחיי בזכות תהליך האימון שחולל אצלי שינוי ופריצות דרך בכמה מקומות בחיים.

הדרך שבה בחרת להעביר איתי את האימון, בשילוב עם תובנות ורגישות היא זו שאפשרה לי להיפתח ולהתמסר לתהליך.
כל שיחה שמתנהלת בינינו היא מעוררת ומעשירה, גם אם אני מגיעה לשיחה עייפה או מדוכאת, אני חשה מאוד מרוממת בסופה. לאחר כל שיחה ההרגשה היא שהשלתי מעצמי עוד קליפה בדרך לאמת (שלי).
העובדה שאתה מקבל אותי כפי שאני מאפשרת לי להתמסר לאימון בפתיחות מלאה גם בנושאים אישיים מאוד.
מה שמאוד בולט אצלך היא הנאמנות המדהימה לתהליך: אתה מגיע תמיד מוכן לשיחה – מעורה בכל פרט מהשיחות הקודמות, יודע לנתב לכיוון הרצוי כמו רב-חובל המנתב אונייה בלב ים סוער…

אפשרת לי להיות גלוייה ואותנטית, להישיר מבט מול המראה. בזמן האחרון אני נוטה פחות לראות את עצמי בעיניים של אחרים ומתמקדת במבט פנימי, מפרגן ומכיל.

זוהי פריצת הדרך המשמעותית שהפקתי מהתהליך.

בשבועיים האחרונים התחוללה אצלי סערה סביב נושא כספי. בפעם ה-1 בחיי, לקחתי אחריות על המצב הפיננסי שלי: הסתכלתי ישירות על המצב בחשבונות, על המאזן השלילי שככל הנראה קיים כבר זמן רב מאוד, ועל פתרונות אפשריים. למרות המידע שטלטל אותי, הרגשתי קודם הקלה ואחריה הגיעה תחושת שליטה.

כמה ימים לאחר מכן, הרגשתי את הדם זורם שוב בעורקי. עלו לי רעיונות יצירתיים לגבי העסק, ואתמול ביליתי יום שלם ביצירה לפרויקט אישי במצב מפוקס מאוד מבלי לשים לב לזמן שעובר. כל אלה הגיעו מתוך נינוחות! ואתה יודע כמה זמן אני חשה תסכול מחוסר יצירתיות…

אני מציגה את זה כדוגמא לאותנטיות בחיי (הסתכלתי במראה של המספרים במבט ישיר ויוקד), לקיחת אחריות על עצמי ופעולה מתוך נינוחות.
אגב, היו לי הרבה חלומות על צונאמים בשנים האחרונות, והחלומות האחרונים שאני חווה הם של גלי צונאמי ענקיים שמאיימים עלי, אך הם רק חולפים לידי.

הענקת לחיי משמעות למושגים חשובים:

שקיפות, אותנטיות, אחריות, יושר, הקשבה, הוקרה, כבוד והוויה כדרך חיים. אלה מילים שיש להם משקל עצום ואני יכולה לומר בגאווה שאני עומדת מאחוריהם בהבנה עמוקה.

העונג לי להיות המאומנת הראשונה שלך, אף שזה לא מורגש כלל. לאורך כל הדרך הפגנת מקצועיות רבה בטיפול בדברים הרגישים ביותר.
אני זוקפת לזכותך ולזכותי את התהליך המבורך שחל על חיי.

תודה ענקית לך!

באהבה גדולה, דבי