צור קשר

שם מלא

    טלפון

    אימייל

    הודעה

שיחות הכנה – clear way

הפתרון המושלם לניהול מצבים/שיחות/ראיונות/ פגישות ועוד

מי מאתנו לא נקלע למצב בו עליו לנהל שיחה חשובה/ משמעותית/ רגישה – בין אם עסקית, חברית, משפחתית, ראיון וכדומה – והחשש מתגובת הצד השני העסיק אותו מאוד. במצבים אלו, עולה התלבטות לגבי מהו הדבר הנכון לומר כך שיובן באופן הרצוי לנו על ידי הצד השני – ויביא לתוצאה טובה לשני הצדדים…חלקנו נוטים, מסיבה זאת, לדחות את הסיטואציה שוב ושוב – ובכך עלולים להחמיר את המצב.חלקנו נכנסים לשיחה ללא הכנה ומקווים לטוב ואז מה שקורה הוא שכל החששות שלנו מתקיימות במציאות ואנו הופכים למתגוננים, מצטדקים ובמקרה הגרוע "מיפים" את האמת…

חלקנו משייכים את הצלחת השיחה לצד השני…

תוצאת השיחה לרב תיקבע על פי, מי תהיו בשיחה (לדוג': נינוחים או לחוצים, צנועים או יהירים) ומה שאתם תביאו אליה ולאוו דווקא אם תאמרו או תעשו את הדבר ה"נכון"…מטרת ה CW לייצר דיאלוג המשרת את מטרותיך באופן נינוח ויחד עם זאת מכבד את הצד השני .

במהלך ה-CW ניצור תמונה מציאותית של הפגישה ונבחן בקפידה את מי הצד השני הולך לפגוש (אדם רגוע, עצבני, נלהב, כועס וכו'). נתבונן גם במטרותיך מהשיחה, ננקה את כל החששות והרעשים שברקע ונבדוק איך לשמור על ערכיך והווייתך גם אם דברים בלתי צפויים יצוצו.

כדאי לעשות שיחת CW עד 24 שעות לפני:

פגישות, מצגות, הרצאות, מו"מ, שיחות אישיות, ראיונות עבודה, טסט לנהיגה, אודישנים, תחרויות, מבחנים, הופעות מול קהל, משפטים, גיוס משקיעים, הכנה לחתונה ועוד.

תוצאות שיחות ההכנה, CLEAR WAY, הן יוצאות דופן!

משך שיחת ההכנה היא עד 90 דק'.

ליצירת קשר – 054-7443328

לפירוט לחץ –  שיחות הכנה לחתונה | שיחות הכנה לטסט | שיחות הכנה לראיון עבודה