צור קשר

שם מלא

    טלפון

    אימייל

    הודעה

שיחת הכנה לקראת ראיון עבודה

הצלחת הראיון תלויה במי המראיין פוגש מהשנייה הראשונה – מתראיין בטוח או הססן, נעים או לחוץ, ולאו דווקא אם המתראיין יאמר את הדבר ה"נכון".
לכל אדם, גם למתראיין מנוסה, חששות מסוימים לקראת ראיון עבודה, אחד מהם הוא האם להיות כן עד הסוף? או ליפות את עברך המקצועי? אם ישאלו על חולשות שלך, מה לענות?
בהכנה לראיון עבודה אנחנו יוצאים מנקודת המוצא שחששות או דאגות שלא מתייחסים אליהן ולא מטפלים בהן, יופיעו בראיון.
כאשר החששות מופיעים בראיון עצמו אנחנו הופכים פעמים רבות למצטדקים, למתגוננים, מהססים ואז שפת הגוף שלנו משדרת חולשה וחוסר אמינות.  המראיין קולט את זה מייד והאדם נפסל לאו דווקא בגלל סיבות קונקרטיות אלא בגלל "תחושה".
בהכנה לראיון עבודה מנקים את כל החששות שיש למתראיין, מגדירים מה המטרה שיש לו בראיון, איזו אוירה הוא רוצה שתהיה בשיחה, איך הוא רוצה שהמראיין יתרשם ממנו ולבסוף – איזה הלך רוח הוא בוחר לראיון (כן, נעים, נינוח, פתוח )
על בסיס זה מבצעים סימולציות של שאלות שלרוב נשאלות בראיון עבודה ושל שאלות מסוימות שהמתראיין חושש מהן. לעיתים מבצעים גם "סימולציה הפוכה" בה המתראיין שואל את השאלות והמאמן עונה.
אחרי הסימולציות המאמן האישי נותן לנו משוב, שמציג "מראה" על תוכן הדברים ובעיקר על הדרך בה הדברים נאמרים, ולמה פתאום הפכנו למהססים, לא ברורים או מתנצלים.  
בסופו של דבר,אימון הכנה לקראת ראיון עבודה, מאפשר לנו להגיע לראיון העבודה מוכנים מבחינת תוכן הדברים ומבחינת הגישה (State of mind), כך, לא משנה מה המראיין, יגיב או ישאל, יהיו לנו הכלים להתמודד עם הבלתי צפוי.

ניתן לבצע את השיחה כהכנה לראיונות בכלל, או כהכנה ספציפית לראיון שעל הפרק.

השיחה עורכת שעה וחצי ומומלץ לערוך אותה בסמיכות לראיון.

בהצלחה!

ליצירת קשר – 054-7443328