צור קשר

שם מלא

    טלפון

    אימייל

    הודעה

מי אני

שמי גל מדלי, אני בן 42, נשוי 13שנים לאישתי המהממת מיטל, ואבא של מיקה, דניאל ואלון
אני גר ברמת השרון, בעל עסק לאימון אישי ועסקי בשש השנים האחרונות, מנטור ומנחה בשיטת סאטייה, ונמנה על צוות המאמנים הבכיר של בי"ס אימושן.

אז איך הכל התחיל ?

הייתי ילד היפראקטיבי שמאוד אוהב סיכונים, כשאמא שלי הייתה מענישה אותי וסוגרת אותי בחדר , הייתי עובר דרך החלונות ויוצא מהחדר של אחי. הוריי לא כ"כ ידעו איך להשתלט עליי אז שלחו אותי לשחק כדורסל בגיל 8 ברמת השרון, מאוד אהבתי את המשחק וממש השקעתי שעות באימונים, עד מצב של 2-3 אימונים ביום. בגיל 17, תוך כדי אחד המשחקים, קפצתי לסל והרגשתי כאב חד בברך ימין, כשנחתי, ניסיתי לעמוד אבל לא הצלחתי, פשוט נפלתי על הרצפה נאנק מכאבים. מסתבר שקרעתי רצועה צולבת בברך ימין והחלום להיות המייקל ג'ורדן הבא-התנפץ.

משני אימונים ליום מצאתי את עצמי רובץ בבית ומחכה שייקחו אותי לטיפולי פיזיותרפיה , 9 חודשים הייתי בשיקום, תחשבו על זה שרגע אחד רצתי וקפצתי ורגע אחריו אני מדדה על כביים. לא היה לי מושג מה אני הולך לעשות ? לא הכרתי כלום חוץ מכדורסל ! ואם זה לא מספיק, חצי שנה לפני זה הוריי התגרשו אחרי 20 שנות נישואין– בשלב מסוים חשדתי בעצמי שהפציעה הייתה כדי לגרום להוריי לחזור, אבל זה לא עבד ונשארתי פצוע בגוף ובנפש למרות שכלפי חוץ נשמרה האופטימיות .

אחרי הצבא עשיתי תואר ראשון בכלכלה, וכדי להכניס את מימד הסיכון (זוכרים את הילד שעובר חלונות) התחלתי לסחור בבורסה. הרווחתי הרבה כסף ואז הפסדתי את כולו במפולת של 2001 (בועת ההיטק) אני חושב שזאת הנקודה שבה הבנתי שתכנונים לחוד ומציאות לחוד.

אז החלטתי להפסיק לתכנן ופשוט ללכת להגשים חלום –ליומולדת 27 נתתי לעצמי מתנה ששינתה את חיי – קורס נהיגת מרוצים. בסוף הקורס הצעתי את עצמי כמדריך ותוך כמה חודשים הפכתי להיות מנהל ההדרכה בחברת "מסלולים" בית ספר לנהיגה מתקדמת/ספורטיבית .

במשך 6 שנים, כמנהל ההדרכה ב"מסלולים", השפעתי באופן משמעותי על תרבות הנהיגה בישראל, על הספורט המוטורי ועל חייהם של מעל 10,000 נהגים :

אימנתי נהגי מירוץ את הפרדוקס שכדי להיות מהירים הם צריכים לדעת לבלום ממש טוב, כמו בחיים – אם רוצים להתקדם צריך ללמוד לעצור, ונהגים מן השורה לימדתי שהאינסטיקט שלנו כבני אדם בזמן חירום – הוא זה שמוביל אותנו לתאונה.

רציתי להיות נהג מרוצים והפכתי להיות אדם שמדריך אנשים להתגבר על הפחדים הכי גדולים שלהם – ובלי לשים לב היעוד שלי בחר אותי.
אז באמת, הגשמתי את החלום- נהגתי במכוניות המהירות והנחשבות ביותר בעולם – ועוד שילמו לי על זה !!!

ואז מיקה נולדה, והתחלתי לפחד, כבר לא הייתי "לבד" ברכב, ילדה קטנה "הצטרפה" לכל נסיעה שלי…הבנתי שאם משהו קורה לי זה משפיע באופן ישיר עליה ועל מיטל.

לא יכולתי להרשות לעצמי להמשיך לקחת את הסיכונים היומיומיים הללו, בנוסף עבדתי 6 ימים בשבוע והייתי מותש, זה כבר לא התחבר עם המשפחתיות שבי.

אבל היה חשוב לי לשמור על היכולת שלי להתחבר ולגעת בחיים של אנשים !

אז אחרי 6 שנים של הדרכה ,בגיל 33, פרשתי והפכתי להיות מאמן סאטי מה שמאפשר לי גם לשמור על איזון בין משפחה לעבודה וגם להשפיע בצורה יוצאת דופן על חיים של אנשים מבלי לסכן את החיים שלי.

אני מאמין:

• כי חייב להיות איזון והתאמה בין החיים המקצועיים לאישיים.

• שאנשים הם טובים מיסודם והם תמיד באים מכוונות טובות, גם אם זה לא נראה ככה.

• שאף אחד לא נולד מעצבן, מתלונן, קמצן, או נצלן … חוויות חיינו והדברים הקשים והטובים שעברנו עיצבו אותנו ומתוכם אנו פועלים.

• שמיומנות ההקשבה היא המיומנות החשובה ביותר והחסרה ביותר היום.

• שאין מקריות- כול מה שקורה לנו בחיים הוא השתקפות שלנו והוא לטובתנו.

• שאנשים יותר גדולים מנסיבות חייהם ושכל אחד מחויב לחיים שלווים והרמוניים.

• שיושר וניקיון אישי הם המקור ליצירת שפע בחיינו.

• שצמיחה זה לא פונקציה של כמה אתה משיג או צובר אלא פונקציה של מה אתה מוכן לשחרר.

• שהדרך הטובה ביותר להגשים את החלומות שלנו היא להתעורר- ולא לעבוד קשה.

ליצירת קשר – 054-7443328