צור קשר

שם מלא

    טלפון

    אימייל

    הודעה

אימון עיסקי

 Satya 4 Business – ניהול מהלב והתודעה מבית Emotion

החזון והמשימה של חברת Emotion:

לאפשר לאנשים להקל על סבלם על ידי הכרות עם עצמם בדרך נינוחה, חומלת ובעלת ערך.
להביא אנשים להיות תרומה משמעותית עבור עצמם ועבור אחרים.

Satya* בסנסקריט: אמת, חוויה מלאה. בפאלית : קשב.

הערכים שלנו:

•נדיבות, טוב לב, ואכפתיות.
•תרומה ועשיית הבדל בעולם.
•יושר אישי וניקיון.
•אחריות אישית ורצון חופשי.
•תקשורת ישירה, חומלת ומכבדת.
•יחסים לפני תוצאות.

הפילוסופיה שעומדת בבסיסו של המודל- ניהול מהלב והתודעה:

הפילוסופיה שעומדת בבסיסו של המודל- ניהול מהלב והתודעה:

הצלחתם של עסקים היא אחת הסוגיות המשמעותיות, הגורליות והחשובות בחיינו.
סוגיה זו מאתגרת מאוד מכיוון שאנשים מחויבים כיום יותר מתמיד ליזמות, עצמאות וחופש.

היסודות לעסק מצליח על פי המודל – ניהול מהלב והתודעה:
היסוד הבסיסי הראשון שעליו הכול עומד ובמרכזו הכול נעשה הוא האדם, האינדיבידואל הרוצה במשמעות, השפעה ותכלית לחייו. הפרנסה היא חלק קטן בכל הסיפור הזה שנקרא עסק. פרנסה ניתן למצוא בהרבה דרכים אך עדיין אנשים בוחרים לפתוח עסק משל עצמם ולקחת את כל הסיכונים, ההתמודדויות, הפחדים, החזון, החופש ועוד שבהקמת עסק. אנשים בוחרים לפתוח עסק משל עצמם, ביוזמתם, בדמם בזמנם, מיטב כספם ובעיקר בנפשם.

אנו נתבונן על ארבעה רבדים של האדם. הרובד השכלי, הרגשי, החושי והתבוני.

התהליכים האישיים- רגשיים שעובר אדם המנהל עסק הם משמעותיים לאין שיעור.

בעל העסק חווה: פחדים, כעסים, מצוקות, לחצים, מתחים, קשיים, טרדות, דאגות, תקשורת ושפה עוינת ולעיתים אלימה וקשה.
איך זה יכול להיות שההתייחסות לחוויות היום יום לא הופכות להיות הראשונות במעלה וכי הפתרונות ברובם חיצוניים וכלכליים כגון: מערכי שיווק, מערכי פרסום, שירותים, מוצרים, תחרות, מחקרי שוק ועוד ולעיתים רחוקות ונדירות מתייחסות להלך הרוח, לאישיות, למיומנויות האישיות ולאדם שמנהל את עסקיו.

הפילוסופיה הסאטית יוצאת מהמסגרת העסקית הרגילה ומציבה את ההוויה, הניקיון, מערכות היחסים, הערכים, יכולות התקשורת, ההקשבה והיכולת להוציא את המיטב מהאחר, כאבסולוטיים להצלחתו של בעל העסק/המנהל.

הרצון של חברתנו להגדיר את בעל העסק/איש עסקים כיצור אחר מאנושי בגלל היותו בזירה זו היא הסיבה לכישלונם של מנהלים ובעלי עסקים. ההפרדה כאילו ישנם שתי התנהגויות שונות אחת בעסק ואחת מחוצה לו היא שקרית ביותר. בתוך תוכו האדם הוא אדם, יצור אנושי אשר התנהלותו עם מצבים רגשיים, שכלתניים, תחושתיים ותבונתיים, דרכו מולם תהיה זהה תמיד. ישנה הלימה מלאה בין חייו האישיים למקצועיים בתחום הלך הרוח הרגשי והחושי. יחסיו עם אנשים, יחסו לכסף, לצוות, לערכיו, למיומנויות ההקשבה שלו כולם זהים אין באמת שתי חליפות. אדם הנוטה לכעוס ולא להקשיב יהיה כך בביתו, ביחסיו עם הוריו וילדיו. וכמו כן בסביבת עבודתו. העבודה על היותו כועס/רגזן תתרום לצמיחתו כאדם באופן רוחבי ותשפיע על חיי משפחתו, סביבתו ועבודתו. נקפיד לומר כי היכרותו של האדם את עצמו היא המפתח להיכרותו עם העולם בו הוא חי. היכרותו עם עצמו מאפשרת לו להתמודד עם חייו ברגישות, בנינוחות ובתרומה.

כיצד מתבצע האימון הסאטי במודל Satya 4 Business ?

מטרתנו במודל המוצג כאן היא להכיר לך את עצמך ולהתבונן יחד איתך על התחומים השונים המשתקפים ומשפיעים על ניהול העסק שלך.
השלב הראשוני הוא שלב ההכרות, ההתבוננות והניתוח של הצרכים שלך כאיש עסקים ובעל עסק. לאחר שיחת הכרות כבת שעתיים אנו נתחיל תהליך של התבוננות ואבחון של כ 20 שעות. בתהליך זה נתבונן ונחקור ארבעה תחומים עיקריים שלהם השפעה קריטית על התוצאות העסקיות שלך.

תחום ההתמודדות – מטרתנו בהתבוננות על תחום זה היא הכרות שלך את עצמך במצבים המעלים תחושות ורגשות לא נעימים. משברים, בעיות, דאגות, קבלת החלטות, התמודדות עם מצבים בלתי צפויים ונסיבות.

תחום ההוויה – בתחום זה נתבונן יחד איתך מי אתה כמנהל, כיצד אתה מקשיב, מהי השפה העסקית/ארגונית, איזה סוג תקשורת אתה מנהל, מערכות יחסים משמעותיות אשר משפיעות על פעילות העסק, והאם ה- Well Being (הרווחה האישית) שלך מטופל.

התחום הפיננסי – ידע פיננסי עסקי. מטרתנו בהתבוננות על תחום זה היא להכיר לך את מציאות העסק שלך. רק מתוך הכרות, קבלה והבנת המציאות יוכל להתקיים מפנה. התחום הפיננסי כולל את ההתבוננות, הלמידה והניהול הכספי של העסק. אנו נסתכל איזה סיפור המספרים מספרים. האם ההתנהלות הפיננסית של העסק תומכת ברצונך להיות מצליח כלכלית.

תחום הכיוון כולל – מה אתה רוצה? לאן אתה הולך? מה הכיוון? מהי מטרת העל. כאן נתבונן בראיה רחבה קדימה.

השלב השני
יום סיכום תוצאות ההתבוננות של ההשתקפויות השונות בעסק שלך, ובניית תוכנית עבודה משולבת אימון וליווי עסקי, כ 3 שעות.

השלב השלישי
תהליך עבודה שבועי בשעות קבועות מראש.

אני מזמין אותך לשיחת הכרות, להכיר אותי ואת דרך העבודה שלי ולבדוק האם העבודה דרך המודל והשיטה הסאטית מתאים לך ולעסק שלך.
ליצירת קשר – 054-7443328