צור קשר

שם מלא

    טלפון

    אימייל

    הודעה

לקוחות מספרים

תובנה שלי לגבי שיטת סאטיה בזמן האחרון, אני הרבה עובדת עם התחושות בויפאסאנה אבל כשאני עובדת איתך אז מתאפשר לי לעבור דרך תחושות הרבה יותר אינטנסיביות וקשות – ולפרק אותן. זה כמו לצלוח גשר: אפשר לקחת נשימה עמוקה ולצלוח גשר מפחיד, אבל אם מישהו חומל נמצא איתך ומחזיק לך את היד ורואה בך את הגדולה, אז אפשר לצלוח גשרים הרבה יותר ארוכים שהתהום תחתיהם מאוד עמוקה. אין לי מילים גל. אתה משהו משהו. אותנטי, אמיץ, חומל, קשוב… אפשרת לי להביא את עצמי עם כל מיני חלקים בצורה מאוד גלויה ופתוחה. אתה משהו מיוחד ואני מרגישה אסירות תודה גדולה שהדרך כיוונה אותי אליך. מה שעוד עולה לי מאוד ברור זה הניקיון שלך – ללא הפשרות. התקשרות שלך היא 100% נקייה וזה אפשר לי להיות ביחסים נקיים איתך. עבורי זו הייתה חוויה יוצאת דופן.
(י. מ)

י.מ

חוויית האימון הסאטי היתה עבורי מעניינת, מפרה, מעשירה, חזקה, מסעירה, מרגשת מגדילה ופוקחת/מאירת עיניים (illuminating experiences) .

החוויה להתאמן איתך היתה קודם כל מהנה. היא היתה בנוסף לכך, גם מעשירה, מעניינת, נעימה, מרגשת, מצחיקה, מכאיבה, ומשאירה (בי) טעם של עוד.
(המשך…)

אמיר

חווית האימון בשיטת סאטיה היתה הפעם הראשונה בה שילבתי תחושות גוף ונשימה במהלך שיחה על חיי…מצאתי את הקשר, את עוצמת הכלי שנקרא גוף, אני לומדת לנהל אותו ומשתמשת בו יותר כמקור מידע.

מעבר לזה האימון היווה מקור לשאלות מחדשות, מעוררות, מפתיעות ומעוררות מחשבה והשראה. אני מודה מקרב לב לך, גל, שלימדת אותי ואימנת אותי ואיפשרת לי להיות אני מולך.
(המשך…)

לילך

זה כמו לשאול את מיכאל שומאכר אם הוא רוצה לזכות במירוץ מכוניות…

בקיצור אתה הבנאדם הכי משמעותי שפגשתי בחיי בעשור האחרון,אתה
מאמן שמעורר השראה ולא בגלל כסף או תואר או הישג רק בזכות מה שאתה וזה מדהים בשבילי.
(המשך…)

שי

שיטה מטורפת, מדויקת, עוצמתית, מעוררת השראה, מהירה, מעירה, מאירה ומה עוד נאמר.

גל,

מייד כשהבנתי מי אתה, וזה לא קרה הרבה אחרי שהכרתי אותך, ידעתי שאני רוצה להיות במרחב שלך ולספוג את האנרגיה שלך.

נועדת לגדולות ואני סקרן לראות מה עוד יצמח ממך. כבר עכשיו אתה מעורר השראה בעיני. אתה דוגמא ומופת לניקיון בהווה, ולשאיפה להמשך ניקיון בעתיד. אתה מחויב לצמיחה אישית מתמדת, ואתה גדל ומתרחב משבוע לשבוע. זה מרתק כשמתבוננים בזה מהצד. אתה הוכחה חיה לעובדה שהכול אפשרי.

(המשך…)

ליאור

היה מדהים, שיטה מכוננת, יש קסם.

הניטרליות, השיקוף, המרחב – החזירו את האחריות שלי לחיי.

הריקות שלך הייתה בול עבורי, הנינוחות והשקט. הייתי בהרבה טיפולים פסיכולוגים ולא נתקלתי אף פעם בניטרליות כזאת ומרחב כזה. ואני מוקירה שבחרתי בך.
(המשך…)

ורד

גל. אתה איש מדהים. מעבר לזה שאתה גבר מרשים בהופעתו- בחיוך שלך, בעיניים הבורקות, אתה פשוט ממוקד בעבודתך ומקצוען בה.

נתת לי להרגיש בבית, מוכל ומוקשב. אפשרת לי לשתוק ולבכות החוצה את מה שהיה נחוץ לצאת. שיקפת לי מי אני ושיקפת לי מי אני רוצה להיות. לימדת אותי על הכלי של הנשימה. לימדת אותי מיהו העצמי שיש לו הרגשה לא נעימה בגוף, אולם העצמי איננו חסר אונים עוד, כי הוא כבר בן 32 ויש לו את הנשימה! במקומות בהם יש דפוסים של כאב, לימדת אותי להיעצר ולהתבונן, להיות קשוב לתחושות ומכיל ואז להנות מהפריבילגיה של היציאה בחזרה החוצה אל המציאות כשיש לי את הכלים להתמודד.
(המשך…)

אוהד

גל,

אני מוקירה אותך בכל ליבי על התרומה הגדולה שהבאת לחיי בזכות תהליך האימון שחולל אצלי שינוי ופריצות דרך בכמה מקומות בחיים.

הדרך שבה בחרת להעביר איתי את האימון, בשילוב עם תובנות ורגישות היא זו שאפשרה לי להיפתח ולהתמסר לתהליך.
כל שיחה שמתנהלת בינינו היא מעוררת ומעשירה, גם אם אני מגיעה לשיחה עייפה או מדוכאת, אני חשה מאוד מרוממת בסופה. לאחר כל שיחה ההרגשה היא שהשלתי מעצמי עוד קליפה בדרך לאמת (שלי).
העובדה שאתה מקבל אותי כפי שאני מאפשרת לי להתמסר לאימון בפתיחות מלאה גם בנושאים אישיים מאוד.
מה שמאוד בולט אצלך היא הנאמנות המדהימה לתהליך: אתה מגיע תמיד מוכן לשיחה – מעורה בכל פרט מהשיחות הקודמות, יודע לנתב לכיוון הרצוי כמו רב-חובל המנתב אונייה בלב ים סוער…
(המשך…)

דבי

היי גל,

רציתי להגיד תודה, תודה על שיחת ההכנה המדהימה שעשית לי,
על כך שגרמת לי לבוא לחתונה ממקום של הנאה, מקום של קבלה, של כיף של פתיחות,
כמו שאתה זוכר העלנו בשיחה את אבא שלי, אז טיפלתי בנושא כחלק ממה שראיתי בשיחה,אני רוצה להגיד לך שהיית חתונה מדהימה תודות לשיחה שלנו וכמובן ל"באר של סבא", עזרת לי לראות את הדאגות שיש לי וככה באמת אני לא יודע איך אפילו נעלמו הדאגות ונשארו החיוכים האהבה השמחה ובעיקר בעיקר האושר מהיום הזה….

(המשך…)

אלון אייזר

חוות דעתי הכללית : גל הוא בן אדם מדהים, בזכותו החתונה הפכה להיות חוויה מדהימה, נטולת לחץ ומלאה אך ורק בהנאה.
הגעתי אליו לחוצה בטירוף, כל דבר עיצבן אותי, לא היה לי סבלנות לאף אחד, בעיקר לאמא שלי שמאוד רצתה להקל ולעזור אך אני ראיתי זאת כמטרד, הייתי פשוט נוראית והוא גרם לי להבין המון דברים ולתקן אותם עוד לפני שהחתונה התחילה, בנוסף הוא נתן לי את כל הכלים שעזרו לי להישאר מי שאני, נינוחה שלווה ואמיתית, ביום הכי מיוחד, מרגש ומדהים בחיי.

(המשך…)

יפעת עוזרי