צור קשר

שם מלא

    טלפון

    אימייל

    הודעה

אימון אישי

מהו אימון?

האפשרות לשלב בצורה מאוזנת את כל תחומי החיים ולהפיק תוצאות בדרך מהנה ושלווה הפכו לאחד האתגרים הגדולים ביותר בתקופתנו מלאת הסחי הדעת.

רובנו פועלים בדרך המוכרת לנו, וכאשר אנו לא משיגים את מבוקשנו אנו מתאמצים יותר ויותר ומצפים לתוצאות שונות. כאשר זה לא קורה, אנו פשוט מתאמצים יותר או מוותרים.

אנו יוצרים לעצמנו חיים קדחתניים, מלאי פעילויות, כדי למנוע את האפשרות הקלושה ביותר שנוכל להתבונן פנימה.

באימון האישי ניתן להתנסות בדרך אחרת, דרך של אימון ותרגול למפנה בצורת החשיבה והפעולה. דרך היוצרת אפשרויות חדשות להיות ולפעול באופן נינוח ושליו.

אימון הוא תחום שנלקח מעולם הספורט והוסב אל עולם העסקים ולחיים האישיים.

באנלוגיה למרוצי מכוניות, ניתן לראות את החיים כמסלול, מלא בצמתים, עליות וירידות ,ואותך כנהג המחויב ואחראי להצלחתך ולאושרם וביטחונם של אחרים.

מקצוע האימון התפתח בשלושים השנים האחרונות, כמענה לשינויים המאפיינים את זמננו ולדרישה ההולכת וגוברת של אנשים להתפתחות אישית. אנשים שואפים לחיות חיים מצליחים, מאוזנים ומספקים, להגיע להישגים מקצועיים וכלכליים, לנהל חיי משפחה טובים ולנצל את שעות הפנאי בצורה מספקת.

מתוך השאיפה הזו נוצר צורך לעצור, להתבונן, לחקור ולמצוא מענה בצורת תהליך ממוקד, בהיר ופורץ דרך.

תהליך האימון האישי:

האימון הוא תהליך עמוק ומרתק. אימון אפקטיבי ונינוח, יכול לקחת בין שעה לשנה, תלוי בך, במטרותיך ובמחויבות שלך לפרוץ דרך.  תהליך האימון בשיטת סאטיה מבוסס על שיחות אימון שבועיות, בנות שעה עד שעתיים כ"א. ( המלצה לפחות ל3 חודשים ) בתחילת התהליך נקיים שיחת היכרות, אחריה, בשיחות הראשונות, נבסס את היחסים בינינו, ונגדיר את מפת האימון שלך. יחד נזהה את הפערים והקונפליקטים שקיימים בחייך ואת התחומים בהם אתה רוצה להתפתח, אלו יכוונו את תהליך.

אני ממליץ לך לקרוא על שיטת האימון בה אני מאמן – שיטת סאטיה.

אני מזמין אותך לשיחת הכרות, להכיר אותי, את השיטה ולבחור האם לצאת לדרך משותפת.

ליצירת קשר – 054-7443328